Poctivá domácí kuchyně

Na českou klasiku nedáme dopustit

Domácí guláš, svíčková nebo sekaná je pro nás základ. Myslíme ale i na ty, kteří raději něco lehčího nebo bezmasého. Milujeme čerstvé ryby, kvalitní sýry nebo grilovanou zeleninu. A než se všechno připraví, doporučujeme lahodné předkrmy – třeba pochoutky s kozím sýrem nebo špekáčky na pivu. Vychutnejte si je v našem venkovním krytém posezení s výhledem.

Jídelní lístek

sfdsf
Příjemné útočiště

Naše hospůdka

V naší hospůdce čeká příjemné útočiště i lahodné osvěžení pro všechny milovníky přírody. Co by to bylo za výlet, kdybyste se na jeho konci neodměnili vychlazeným pivem? Nezáleží na tom, jestli jste ubytovaní nebo jenom projíždíte – pohodlně se usaďte uvnitř nebo na zahrádce, nápojový lístek už se nese. Ochutnáte lokální tišnovské pivo nebo si raději dáte kvasnicový Rychtář či 11°Bernard?

Pro mlsné jazýčky

Vždycky schováváme něco na zub

Potrpíte si na sladké? Naše domácí buchty, koláče nebo bábovka už se třesou, až se vám na jazyku rozpadnou. Pokud ale hledáte jenom lehké osvěžení, neexistuje nic lepšího než čerstvé ovocné šťávy. Rádi vám je nachystáme! A když se zadaří úroda, připravíme vám i palačinky všech ovocných druhů nebo domácí zmrzlinu.
sfdsf

 

Ceník  / Jídelní lístek  / Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  +420 777 223 667